Emirgan Fransız Anaokulu
19 Aralık 2019
Fransız Anaokulları
19 Aralık 2019

Emirgan Fransızca Anaokulu

Emirgan Fransızca Anaokulu, sorumlu öğrenciler yetiştirmek adına kaliteli bir eğitim vermektedir.

Anadili Türkçe ve Fransızca olan çocuklar için eğitim veren Küçükgüneş Anaokulu, anadili Türkçe olan çocuklarda Fransızca dilini kazandırmaya çalışan bir eğitim kurumudur. Emirgan Fransızca Anaokulu arayışında olanlar için Küçük Güneş Anaokulu web adresi ile eğitim hizmetlerini sunmaktadır.

Bütünsel Eğitim Anlayışı

Eğitimi bir bütün olarak ele alan kurum, titiz çalışmaları ile kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir. Sağlıklı, disiplinli ve güçlü bedene sahip öğrenciler yetiştirerek hedeflerini gerçekleştirmeyi amaç edinmektedir. Merhametli ve duyarlı minik yürekler kurumda ilkelerine bağlı şekilde yetiştirilmektedir. Klasik bir eğitimden öte düşünen, sorgulayan ve araştırıp üreten akıllar yetiştirmek kurumun en önemli misyonları arasında bulunmaktadır.

Fransızca Anaokulu Programları

 Anaokulları her açıdan çocukların gelişimlerine ve ihtiyaçlarına göre eğitim veren kurumlar olmalıdır. Fransızca anaokulu olarak eğitim veren kurumlar ise bu eğitimlerin yanı sıra dil eğitimini de özel metotlar ile uygulamalıdır. Geleceğin en önemli şahsiyetleri olacak minikleri ilkokula hazırlama esnasında hazırlanan programlar ile kaliteden ödün verilmemektedir. Öğrencilerin üretkenliğini artırmak adına çeşitli faaliyetler yapılmaktadır. Emirgan Fransızca Anaokulu, sorumlu öğrenciler yetiştirmek adına kaliteli bir eğitim vermektedir.

Sorumlu Ve üretken Bireyler

Sadece sorumlu ve üretken bir öğrenci yetiştirmek için değil yapıcı, sorumlu ve duyarlı bir çocuk yetiştirmek için de kurumda önemli eğitim çalışmaları planlanmaktadır. Kurulduğu dönemden bu yana eğitim konusunda ne verimli metotları uygulayan Küçükgüneş Anaokulu, eğitimi bir bütün olarak uygulamaktadır. Bu bütünde yer alan her ayrıntının ise bütüne değer katmasına olanak sağlanmaktadır.

Tam Gün Eğitim

Tam gün eğitim veren kurum, öğrencileri Fransız eğitim ve kültürüne uygun olarak yetiştirmektedir. Fransız eğitiminde yer alan tüm etkili yöntemler uygulanmaktadır. Emirgan Fransızca Anaokulu, şefkatli bir oramda çocuk yetiştirmektedir. Ayrıca çocukların dil hakimiyeti kazanmalarına yardımcı olur. Fransızca eğitim veren kurumlar için ön hazırlık sağlamaktadır. Bu hazırlık ile öğrenciler yetkin bir geçiş sağlayabilir. Fransızca eğitim için pek çok ülkenin vatandaşına hizmet vermektedir.

 Küçükgüneş Anaokulu, sadece Türk öğrenciler için değil diğer ülkelerin vatandaşları için de eğitim vermektedir. Eğitim veren öğretmenlerin ana dili Fransızcadır. Ayrıca tüm öğretmenler pedagoji eğitimlerini tamamlamıştır. Bu bakımdan okulda eğitim alacak öğrenciler eğitim ve psikoloji anlamında yetkin bir ortamda bulunmaktadır.

Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Müfredat

 Emirgan Fransızca Anaokulu ile çocuğunuz için Fransızca eğitim ve gelişim eğitimleri konusunda en iyi eğitimi almanız sağlanır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir şekilde eğitim veren kurum, Bakanlık tarafından denetlenmektedir. Bu denetimler sonunda ise dil yeterlilik belgesi almıştır. Bu belge ile hizmet vermeye devam eden kurum hizmet kalitesini yükseltmek adına kalitesinden ödün vermemeye dikkat etmektedir. Emirgan Fransızca Anaokulu, eğitim ortamında uzman psikologlar ile hizmet vermektedir. Eğitim ortamı bu psikologlar ve eğitimciler ile birlikte tasarlanarak en iyi eğitim verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir