Emirgan Fransızca Anaokulu
19 Aralık 2019
Fransız Anaokulu
19 Aralık 2019

Fransız Anaokulları

Fransız kültürünü ve dilini öğretmek amacı ile kaliteli eğitim modelleri oluşturan Küçükgüneş Anaokulu, öğrencilerin ihtiyacına yönelik eğitim modelleri benimsemektedir. Fransız anaokulları arasında özel bir yere sahip olan kurum, Küçük Güneş Anaokulu web sayfasından da hizmetlerini tanıtmaktadır. Ulusal anlamda ve uluslar arası alanda gerekli eğitim müfredatları çocukların yaş grubuna göre uygulanmaktadır. Uygulanan sistemlerde süre yaklaşımı itina ile izlenmektedir. Hedeflerin gerçekleşmesi ve öğrenciler üzerinde sağladığı verimlilik ilgi ile takip edilmektedir.

 Fransız kültürünü ve dilini öğretmek amacı ile kaliteli eğitim modelleri oluşturan Küçükgüneş Anaokulu, öğrencilerin ihtiyacına yönelik eğitim modelleri benimsemektedir. Fransız anaokulları arasında özel bir yere sahip olan kurum,  Küçük Güneş Anaokulu web sayfasından da hizmetlerini tanıtmaktadır. Ulusal anlamda ve uluslar arası alanda gerekli eğitim müfredatları çocukların yaş grubuna göre uygulanmaktadır. Uygulanan sistemlerde süre yaklaşımı itina ile izlenmektedir. Hedeflerin gerçekleşmesi ve öğrenciler üzerinde sağladığı verimlilik ilgi ile takip edilmektedir.

Eğitimde Yeni Gelişmeleri Takip

 Eğitim alanında her geçen gün yeni bir gelişmeyi beraberinde getirmektedir. Eğitimde çağın getirilerini takip etmek son derece önemlidir. bu konuda Küçükgüneş Anaokulu öğrencileri için sürekli gelişen bir sistem sunmaktadır. Fiziksel olarak bulunan ortamdan eğitimcilere kadar her alanda gerekli gelişmeler gösterilmektedir. Eğitim konusunda Fransız anaokulları farklı metotlar kullanmaktadır. Küçükgüneş anaokulları bu süreçte hizmet ve sistem özellikleri bakımından gerçekçi yaklaşımlar benimsemektedir. Yetkinlik ve hedef bazlı alınan veriler, mantıksal ve sezgisel analizlerden geçmektedir.

Sorgulatan Eğitim Modeli

 Eğitim ve öğretim alanında hizmet vermenin tüm sorumluluğunu taşıyan kurum, küçük yaşta çocuklar için verilen eğitimin gerekli sorumluluklarını da omuzlarında taşımaktadır. Kurumda eğitim alan öğrenciler çok yönlü olarak yetişmektedir. Çağın en büyük problemleri arasında bulunan sorgulama, çocuklar için uygun ortamda gerçekleştirilmektedir. Fransız anaokulları bünyesinde eğitim alan öğrenciler sorgulama konusunda önlerinde engel olmadan hareket etmektedir. ana dili konusunda mükemmel performans sağlayan öğretmenler ile dersler verilmektedir. Ana dili Fransızca olan öğretmenler bilgi ve becerileri öğrencilere aktarma konusunda da yeteneklidir.

Hedef Odaklı Eğitim

 Eğitim ve kalite adına oluşturulan hedefler süreç boyunca denetlenmeye devam edilmektedir. Bu alanda yapılan her çalışma için yetkinlikler sürekli olarak yükseltilmektedir. Fransız anaokulları bünyesinde verilen eğitimler, akademik anlamda yeterliliği bulun uzmanlar ile gerçekleşmektedir. Küçükgüneş anaokulları, huzurlu bir ortamda kaliteli eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Akademik bir Fransız eğitimini küçük yaştan itibaren veren kurum, öğrencilerin tüm yönleri ile yetkinliğe sahip olmasını sağlamaktadır. Küçük yaşlardan itibaren okul bünyesinde Fransızca eğitimine başlayan çocuklar, ileriki yaşlarda zorlanmadan Fransızca ve arklı dillerde eğitim alabilir. Başarılı eğitim süreci çocukların yaşantısında her alana olumlu katkı sağlamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından sağlana müfredat yanında okulda farklı eğitim metotları da uygulanmaktadır.

Milli Eğitim Müfredatı

 Pedagojik anlamda yeterlilikleri bulunan eğitmenler ile ana dilde yeterli eğitimi verecek uzmanlar ders vermektedir. Gerekli yeterlik belgeleri bulunan eğitmenler ve öğretmenler ile Fransız dili ve kültürü adına tüm bilgiler eğlenceli şekilde verilmektedir. Fransız anaokulları arasında yetkinliği en üst seviyede yer alan kurum, anaokulları için ideal fiziksel şartlara sahiptir. Eğitim sürecinde bulunulan sınıf ortamı sağlık ve öğrenim konusunda gerekli yeterliliğe sahiptir. Ayrıca bu alanda verilen eğitimler için çocuklar yaş gruplarına göre sınıflandırılmaktadır. Aynı yaştaki öğrencilerin bireysel farklılıkları gözetilerek en sağlıklı sınıf ortamı hazırlanmaktadır. Öğrenciler bu ortamlarda verimliliği en iyi şekilde sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir