Fransız Anaokulları
19 Aralık 2019
Fransızca Anaokulu İstanbul
19 Aralık 2019

Fransız Anaokulu

Fransız eğitim ve kültürü ile hizmet veren Küçükgüneş Anaokulu, çocuklara şefkatli bir ortamda eğitim hizmeti sunmaktadır. Fransız anaokulu olarak eğitim hayatındaki yerini alan kurum Küçük Güneş Anaokulu web üzerinden istediğiniz bilgiyi almanıza yardımcı olmaktadır. 0-6 yaş gurubu çocukların aldıkları eğitim ve bulundukları ortam yetişkin bireylere göre çok daha önemlidir. Çocuklar zihinsel ve fiziksel gelişimlerinin büyük bir kısmını bu dönemde tamamlamaktadır. Bu bakımdan Küçükgüneş Anaokulu, çocuklara verilen eğitimi bu önem çerçevesinde geliştirmektedir.

 Fransız eğitim ve kültürü ile hizmet veren Küçükgüneş Anaokulu, çocuklara şefkatli bir ortamda eğitim hizmeti sunmaktadır. Fransız anaokulu olarak eğitim hayatındaki yerini alan kurum Küçük Güneş Anaokulu web üzerinden istediğiniz bilgiyi almanıza yardımcı olmaktadır. 0-6 yaş gurubu çocukların aldıkları eğitim ve bulundukları ortam yetişkin bireylere göre çok daha önemlidir. Çocuklar zihinsel ve fiziksel gelişimlerinin büyük bir kısmını bu dönemde tamamlamaktadır. Bu bakımdan Küçükgüneş Anaokulu, çocuklara verilen eğitimi bu önem çerçevesinde geliştirmektedir.

Küçük Yaşta Bilgi Ve Beceri

 Çocukların küçük yaşlarda becerilerine hakimiyet kazandıkları ortamlar oldukça önemlidir. Küçük yaşlarda rahat bir ortamda beceri kazanan çocukların kendine duyduğu güven ile baskılı bir ortamda beceri kazanan çocukların öz güveni aynı şekilde olamaz. Beceri kazanma açısından fiziksel şartlarda oldukça etkilidir. Ayrıca beceri kazanma için Fransız anaokulu olarak verilen dil ve kültür eğitiminin de öğrenciye büyük katkısı söz konusu olur.

 Küçükgüneş Anaokulu çocuklar için beceri kazanmada her anlamda en elverişli ortamı oluşturmaktadır. Deneyimli ve gerekli eğitimleri alan öğretmenler eşliğinde verimli eğitim modelleri uygulanmaktadır. Fransız, Türk ve diğer ülke vatandaşları için eğitim veren kurum, ana dili Fransızca olan öğretmenler ile hizmet vermektedir.

Ana Dili Fransızca Eğitmenler

 Ana dili Fransızca olan öğretmenler aynı zamanda pedagojik olarak tüm şartları sağlamıştır. Bu bağlamda gerekli eğitim ve yeterliliği sağlayan öğretmenler ile hizmet veren kurum, eğitim dönemi boyunca öğretmenlerin gelişimine katkı sağlamaktadır. Kurum ve çalışanları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenen tüm şartları yerine getirerek hizmet vermektedir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen dil yeterlilik belgesi ile çalışan ve hizmet veren kurum, sürekli gelişime açık bir şekilde eğitim hayatında yer almaktadır. Fransız Anaokulu olarak eğitim hayatında bulunan kurum, sadece basit bir dil eğitimi vermemektedir. Fransız kültürü tüm incelikleri ile öğrencilere verilmektedir. Bunun yanı sıra öğrencilerin bireysel gelişimlerine ve ihtiyaçlarına göre gelişen bir eğitim sistemi belirlenmiştir.

Fiziksel ve Duygusal Anlamda Yeterlilik

 Fiziksel ve duygusal anlamda öğrencilerin eğitim aldığı ortam çok önemlidir. Bu önem her yaş grubu için eğitim verimini ortaya koyar. Fakat 0- 6 yaş arasında bulunan öğrenciler için fiziksel ve duygusal ortam eğitimin verimine oldukça fazla şekilde etki etmektedir. Küçükgüneş Anaokulu, öğrencileri için eğitim ortamını uzman psikologlar ile sağlamaktadır. Fransız Anaokulu olarak uzman eğitimciler ile eğitim ortamı şartları kararlaştırılır. Eğitim için gerekli olan tüm ihtiyaçlar eğitim verilecek ortamda hazır şekilde bulunmaktadır. Bu çalışmalar ile öğrenciler için olumlu ve kalıcı öğrenme süreci desteklenmiş olur. Eğitim ortamını sadece sınıf ile sınırlı tutmayan kurum, açık havada verdiği eğitimler ile de kalıcı öğrenime katkı sağlamaktadır. Okul dışında yapılan etkinlikler ve programlar ile öğrencilerin eğitimi zorunluluk olarak algılamaması sağlanır. Güçlü bir kişilik ve eğitim ile geleceğe hazırlanan öğrenciler, bu metotlar ile geleceğe çok daha sağlıklı şekilde hazırlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir